-soovitan sõbrale

Kirjutage siia kõige rohkem  ja ka vähem meeldinud raamatutest!  Mida Teie soovitate oma sõpradel kindlasti läbi lugeda?

Advertisements

Responses

  1. Lugesin Maria Gripe raamatut “Sitasitikas lendab videvikus”. Tegevus toimub ühes Rootsi väikekülas suvevaheajal ning peategelasteks on kolm last/noort. Väga mõnus lugemine, kus on omavahel põimunud kriminaalne-, ajalooline-, romantiline- ja kummituslugu. Üllatas heas mõttes!
    https://i0.wp.com/www.apollo.ee/images/books/r24/sitasitikas.gif

  2. Lugesin Tiia Selli raamatut “Kass Kriibik”. Väga vahva lugu maiast kassikesest, kes hüppab tänaval peatunud kalaautosse, et seal pisut maiustada. Peale seda algab Kriibikul ohtlik ja seiklusrikas elu. Kassike saab tunda, mis tähendab kodutu kassi elu, kui sind ajavad taga kasspüüdjad, koerad ja kiuslikud lapsed. Lõpuks saab Kriibikust tubli ja arukas kass.

  3. Raamatukoguhoidja lemmikraamat on “Sirli, Siim ja saladused”. See on südamlik raamat unistustest ja neile truuks jäämisest. Siim ja Sirli elavad oma isa ja emaga tavalises linnamajas. Igaühel neist aga on oma unistuste maailm, mis on neile niisama tõeline ja vajalik nagu igapäevane elugi. Siin tuleb ette ootamatuid ja naljakaid olukordi ning hulganisti imepäraseid juhtumisi. Raamatu autor on Andrus Kivirähk.
    Soovitan kõigile!


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: