Posted by: Malle | 18. okt. 2016

Klaabu, Torru, Nublu ja teised vahvad kutid

18. oktoobri hommik algas Are Kooli 1.-4. klassi laste suure ettelugemispäevaga. Traditsiooniliselt oleme pühendanud ettelugemispäeva juubilarile ning tänase üritusega tähistasime Jaan Rannapi sünnipäeva.
Päev algas vahva lühinäidendiga “Jänesepoeg Jussi bussisõit”, mis valmis Jaan Rannapi samanimelise jutustuse järgi. Loo lavastas ja õpetas lastele selgeks Gethryn Tamp. Aitäh, Gethryn!
Vahvad näitlejad olid Karl Ivar, Gedyrin, Isabela ja Helyana. Seejärel algas ettelugemisvõistlus. Vapraid ettelugejaid oli 20. Ettelugejaid hindasid Vilja Alamaa, Anne Niibo, Anneli Uibu ja Karl Ivar Annusver. Kõik lugejad olid väga tublid ning žüriil oli päris raske parimaid välja selgitada. Esimesest klassist oli kaks vaprat võistlejat ning mõlemad lapsed said julge esituse eest auhinna. 2016. aasta parimad lugejad on Kairon Hütt, Isabela Kakko, Annika Nairis, Mia-Liis Ristal ja Ott Alamaa.
Tänan kõiki, kes ürituse korraldamisel abiks olid: õpetajad Marge Mölder, Aive Annuste, Ülle Tiimus ja Ulvi Talts, noortejuht Pille Põrk, huvikeskuse juht Vilja Alamaa, lavastaja Gethryn, Are Kooli direktor Anneli Uibu ja õpetaja Anne Niibo! Loomulikult tänan kõiki lapsi, kes esinesid, kannatlikult kuulasid ja vaatasid!

Kõik pildid on SIIN.

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Kategooriad

%d bloggers like this: